KONST / Litografier / Litografi 10212305
nr 1021 2305
Litografi
föreställande August Strindberg, oidentifierad konstnär, signerad och daterad 1928, motivet: 30x22 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 februari 2016
kl 18:34:17
25/2 17:50:53